İptal, İade ve Değişim

İptal, İade ve Değişim

 

Değişim
Değişim sadece aynı birebir ürün değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır

 

İptal, İade ve Değişim Süreci
İade edeceğiniz veya değişim yapmak istediğiniz ürünü size teslim edildiği tarihten itibaren ondört (14) gün içerisinde, ambalajı hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ……Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

Vitaminler Sepeti
Adres: İSTANBUL
Eposta  : info@vitaminlersepeti.com
Telefon : (0212) 111 11 11
Whatsapp : (0111) 111 11 11


İptal, İade ve Değişim kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:
Bize geri göndermiş olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmiş ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi ve değişimi kabul edilmez. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak tekrar size geri gönderilecektir!

 

İade veya değişim talebi işlemlerinizin başlatılabilmesi için öncelikle info@vitaminlersepeti.com adresine e-posta ile ya da telefon ile (0212) 111 11 11 nolu telefona bilgi vermeniz gerekmektedir.


Sonrasında sitemizden Üyelik Girişi yaparak Siparişlerim seçeneğinden ilgili siparişinizdeki iade etmek istediğiniz ürünü seçmeniz gerekmektedir.
Sitemiz üzerinden iade talebinizi oluşturduktan sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde …. Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz

 

Ürününüzün/ürünlerinizin iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. 

 

Onaylanan iadelerin tutarı orijinal ödeme metodunuza göre 3 gün içerisinde iade edilir. Kredi kartıyla taksitli yapılan alışverişlerde iade tutarları taksitlere göre bankanızca iade edilecektir. Bankaların iadeleri işleme almaları süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. İadeniz ile ilgili bizden teyid aldıktan sonra bu süreleri bankanız ile kontrol etmeniz gerekmektedir.  Kredi kartı ile tek ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödeme şekli 'Havale/EFT' ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır